Tor Quadów

W Trzęsaczu istnieje możliwość bezpiecznej jazdy quadem nawet dla dzieci. Wszystko odbywa się bowiem na specjalnie przygotowanym i zabezpieczonym torze.

Quady są uprzednio dostosowywane indywidualnie dla każdego użytkownika, ponieważ mają regulowaną prędkość tak, aby mogły nimi kierować zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie ma zatem ograniczeń wiekowych uniemożliwiających przejażdżkę. Każdy kierowca quadu zostaje uprzednio kompleksowo przeszkolony z jego obsługi, zobowiązany jest do ubrania kasku, a także w każdej chwili liczyć może na profesjonalną pomoc obsługi.

Jazda quadem to fantastyczna atrakcja i zabawa dla całej rodziny. To niebanalny sposób spędzenie wolnego czasu, w dodatku dostarczający sporo adrenaliny i energii. 

Tor czynny jest w sezonie letnim, w terminie 15.06-31.08, w godzinach 10 - 21.

Tor Quadów adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor Quadów, zobacz gdzie w Trzęsaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor Quadów.
Ceny biletów / cennik wejść do Tor Quadów. Redakcja serwisu www.trzesacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20-35 zł
    Tor Quadów cena biletu normalnego: 20-35 zł
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij