Multimedialne Muzeum na Klifie

Multimedialne Muzeum na Klifie ponownie otworzono w maju 2014 roku, tym razem jednak w zupełnie nowej odsłonie, nad którą pracował zespół najlepszych europejskich specjalistów.

W totalnie odnowionych wnętrzach przygotowano nowoczesną i nowatorską, multimedialną ekspozycję, zachwycającą wszystkich odwiedzających. Zrezygnowano z klasycznych eksponatów, niedostępnych, bo schowanych za szklanymi szybami. W Trzęsaczu postawiono na niezwykłą podróż w czasie z wykorzystaniem prezentacji, dźwięku, gier świateł i obrazów. Wszystkie te bodźce fantastycznie ze sobą współgrają, wprowadzając zwiedzających w tajemniczy, fascynujący świat nauki, historii i legend. 

Dzięki temu, poznać tu można niezwykle ciekawą historię Ruin Kościoła w Trzęsaczu, intrygującą legendę o Zielenicy, znaczenie 15 południka, na którym znajduje się właśnie Trzęsacz i wiele innych interesujących historii. 

MUZEUM CZYNNE JEST W TERMINACH:

 • 1.05 - 30.09 - codziennie 9:00 - 19:00
 • 1.10 - 30.04 - codziennie, oprócz poniedziałków 10:00 - 15:00
 • Umówione grupy - w dowolnych godzinach przez cały rok
LINK DO PANORAMY
Multimedialne Muzeum na Klifie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Multimedialne Muzeum na Klifie, zobacz gdzie w Trzęsaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Multimedialne Muzeum na Klifie.
Ceny biletów / cennik wejść do Multimedialne Muzeum na Klifie. Redakcja serwisu www.trzesacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 12 zł
  Multimedialne Muzeum na Klifie cena biletu ulgowego: 12 zł
 • 15 zł
  Multimedialne Muzeum na Klifie cena biletu normalnego: 15 zł
 • 45 zł
  Multimedialne Muzeum na Klifie cena biletu rodzinnego: 45 zł
 • Grupowy 8-12
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij