Loty paralotnią

Trzęsacz i jego okolice doskonale znane są letnikom z często latających nad ich głowami paralotni.

W trakcie wakacji i weekendu majowego bowiem, organizowane są tutaj loty widokowe paralotnią, w tandemie. To niepowtarzalna okazja aby podziwiać zapierające dech w piersiach, nadmorskie widoki Wybrzeża Rewalskiego z lotu ptaka. Paralotniarze startują z klifu zlokalizowanego pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem.

Możliwe są tzw. przeloty swobodne, na wysokości od 50 do 70 metrów, które wykorzystują wyłącznie siłę wiatru oraz loty z napędem plecakowym, odbywające się około 100-150 metrów nad ziemią. Z lotów takich skorzystać może w zasadzie każdy chętny mocnych wrażeń, bowiem nie wymaga to wcześniejszego szkolenia.

Ci natomiast, którzy wolą obserwować latające nad Trzęsaczem paralotnie z ziemi, z powodzeniem mogą je podziwiać z tarasu widokowego, tuż obok ruin kościoła na klifie.

Loty paralotnią adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Loty paralotnią, zobacz gdzie w Trzęsaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Loty paralotnią.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Loty paralotnią - telefon: +48609981282
  • E-mail
    superflyslawiej@op.pl
    Adres email Loty paralotnią: superflyslawiej@op.pl
  • 72-344 Trzęsacz
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij