Loty paralotnią

Trzęsacz i jego okolice doskonale znane są letnikom z często latających nad ich głowami paralotni.

W trakcie wakacji i weekendu majowego bowiem, organizowane są tutaj loty widokowe paralotnią, w tandemie. To niepowtarzalna okazja aby podziwiać zapierające dech w piersiach, nadmorskie widoki Wybrzeża Rewalskiego z lotu ptaka. Paralotniarze startują z klifu zlokalizowanego pomiędzy Rewalem a Trzęsaczem.

Możliwe są tzw. przeloty swobodne, na wysokości od 50 do 70 metrów, które wykorzystują wyłącznie siłę wiatru oraz loty z napędem plecakowym, odbywające się około 100-150 metrów nad ziemią. Z lotów takich skorzystać może w zasadzie każdy chętny mocnych wrażeń, bowiem nie wymaga to wcześniejszego szkolenia.

Ci natomiast, którzy wolą obserwować latające nad Trzęsaczem paralotnie z ziemi, z powodzeniem mogą je podziwiać z tarasu widokowego, tuż obok ruin kościoła na klifie.

Dodaj opinię

Okolice Trzęsacza są bardzo lubiane przez paralotniarzy, których często zobaczyć można, stojąc na platformie widokowej lub leżąc na plaży. Będąc na urlopie w tym rejonie można więc skorzystać z tej nietypowej atrakcji i wzbić się w powietrze paralotnią, wraz z instruktorem, na wysokość od 50 do nawet 150 metrów nad ziemią, podziwiając piękne widoki z lotu ptaka.

Loty paralotnią adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Loty paralotnią, zobacz gdzie w Trzęsaczu zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Loty paralotnią.
  • Telefon
    Zadzwoń i dowiedz się więcej o Loty paralotnią - telefon: +48609981282
  • E-mail
    superflyslawiej@op.pl
    Adres email Loty paralotnią: superflyslawiej@op.pl
  • 72-344 Trzęsacz
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Loty paralotnią opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij